Sztukateria

KONTAKT

Sztukateria zewnętrzna

Jesteśmy producentem sztukaterii elewacyjnej wykonanej ze styropianu. Łączymy wieloletnie doświadczenie w produkcji sztukaterii z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i technologii, dzięki czemu masz pewność, że nasze produkty cechuje najwyższa jakość. Produkty ADAMS to gwarancja estetyki, trwałości oraz idealnie gładkiej powierzchni. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów w zakładce OFERTA.

Najnowsza technologia produkcji sztukaterii

W ofercie firmy ADAMS, znajdziesz profile fasadowe wytwarzane ze styropianu o podwyższonej gęstości (EPS-100), zbrojone siatką z włókna szklanego, pokryte zaprawą klejową odporną na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Wszystkie materiały użyte do produkcji naszych wyrobów posiadają wszelkie wymagane atesty. ADAMS to sztukateria elewacyjna najwyższej jakości!

Sztukateria wewnętrzna

Sztukateria wykonana z pianki poliuretanowej o dużej gęstości, jest doskonałą alternatywą wobec tradycyjnych dekoracji drewnianych i gipsowych. Duża gęstość pianki sprawia, że listwa jest niemal tak twarda jak drewno sosnowe, jednak znacznie łatwiejsza w obróbce.

Trwałość i wysoka odporność na wilgoć sprawiają, że produkty poliuretanowe doskonale nadają się do dekoracji ścian i sufitów nie tylko domów i mieszkań, ale także restauracji, sal balowych i innych pomieszczeń wymagających eleganckiego i niepowtarzalnego wystroju.

Nasze przykładowe realizacje:

Inwestycja przed i po – Mickiewicza

Dom mieszkalny – Kaliningrad

Dom mieszkalny – Łabiszyn

Hotel Masovia

Kamienica Giżycko, Daszyńskiego

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek 8:00-16:00

87 428-99-83

biuro@adams.net.pl

Spytkowo 54a 11-500 Giżycko