STIUK
Gotowy do użycia stiuk dekoracyjny, na bazie wapna gaszonego, o efekcie zbliżonym do marmuru. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku. Zawartość wapna zapobiega rozwojowi bakterii i tworzeniu się pleśni. Idealnie komponuje się we wnętrzach surowych i klasycznych. Bezwonny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.


Przykładowa paleta barw »TRAWERTYN
tynk dekoracyjny, przeznaczony zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, wyprodukowany na bazie piasków, odpowiednio dobranych sproszkowanych marmurów oraz sezonowanego wapna gaszonego. Pozwala uzyskać efekt zbliżony do kamienia naturalnego z charakterystycznym dla niego żyłkowaniem. Bezwonny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.


Przykładowa paleta barw »COCCIO ANTICO
materiał na bazie minerałów, idealny do naśladowania dawnych rzemieślniczych technik dekoracji wnętrz. Umożliwia aktywne oddychanie i naturalną dyfuzję wilgoci z tynku. Jest produktem naturalnym, z ziarenkami terakoty, nadającym się idealnie do wykańczania ścian w pomieszczeniach w dawnym stylu. Bezwonny, niepalny, przyjazny dla człowieka i środowiska.


Przykładowa paleta barw »KREOS
umożliwia osiągnięcie efektów antycznych w łatwy i szybki sposób przy użyciu pędzla, szmatki, gąbki itp. Jest produktem nie zawierającym rozpuszczalników, nie emitującym nieprzyjemnych zapachów, przyjazny człowiekowi i środowisku. Odporny na zmywanie i zarysowania.


Przykładowa paleta barw »GRANADA
powłoka dekoracyjna z efektem antycznym. Idealna do dekoracji prestiżowych wnętrz. Dzięki swojej formule nadaje powierzchni delikatny, wielokolorowy wzór. Jest produktem zmywalnym, oddychającym i zapobiega powstawaniu pleśni.


Przykładowa paleta barw »NEVADA
powłoka dekoracyjna z efektem złocenia. Idealna do dekoracji prestiżowych wnętrz. Dzięki swojej formule nadaje powierzchni delikatny, wielokolorowy wzór z perłowymi refleksami. Jest produktem zmywalnym, oddychającym i zapobiega powstawaniu pleśni.


Przykładowa paleta barw »ENDUIT
dekoracyjne pokrycie ścian wewnętrznych, daje unikatowe, ciepłe i antyczne efekty. System składa się z białej bazy pokrywającej i ekologicznego kolorowego wosku.


Przykładowa paleta barw »TORCHIS
dekoracyjna masa na bazie wosku pszczelego, nadaje efekt tynku rustykalnego.


Przykładowa paleta barw »LES PAPIERS FROISSES
efekt zmiętego papieru; Pokrycie dekoracyjne nadające ścianom niepowtarzalną fakturę "zmiętego papieru", nadające się do patynowania. W skład systemu wchodzą: cienki papier (13 lub 26m2), a także specjalna, wolnoschnąca farba klejowa.


Przykładowa paleta barw »