SUPERCOLOR
farba na bazie wody, nadająca się do wszystkich powierzchni ściennych. Dzięki swemu specyficznemu składowi doskonale przepuszcza powietrze, jest grzybobójcza i wodoodporna. Daje jednolitą, matową powierzchnię. Jest zmywalna i może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz. Bezwonna, niepalna, przyjazna dla człowieka i środowiska.


Przykładowa paleta barw »ULTRASATEN
akrylowa emalia ścienna na bazie wody, dająca efekt jedwabistej powłoki. Produkt łatwo się rozprowadza, jest odporny na zarysowania i zadrapania oraz na pleśń. Posiada dobre własności kryjące już przy cienkiej warstwie, przez co jest bardzo wydajny. Farba bezwonna, niepalna, przyjazna dla człowieka i środowiska.


Przykładowa paleta barw »MULTIFUND
dekoracyjna, akrylowa farba podkładowa. Łatwo się rozprowadza, jest wodoodporny, zmywalny, odporny na pleśń i działanie czasu. Posiada doskonałe własności kryjące i wysoką wydajność, daje efekt matowej, aksamitnej powierzchni.


Przykładowa paleta barw »PALLAS
dekoracyjna farba o jedwabistym wyglądzie, zmieniającym się w zależności od oświetlenia. Spełnia najwyższe wymagania w zakresie dekoracji wnętrz, imitując przepych dawnych atłasowych obić w luksusowych pałacach. Jest produktem zmywalnym, oddychającym i zapobiega powstawaniu pleśni.


Przykładowa paleta barw »OTTOCENTO
produkt dający efekt dawnej tkaniny takiej jak aksamit. Materiał para przepuszczalny, na bazie żywic akrylowych i specjalnych pigmentów metalizowanych pozwala na osiągnięcie wyjątkowych wykończeń dekoracyjnych od stylu klasycznego do aktualnego wzornictwa.


Przykładowa paleta barw »